Kategoriler

Omega Fırça / Omega Seyahat Porsuk Sakal Tıraş Fırçası - Tıraş Fırçası - Porsuk Kıl Tıraş Fırçası

Omega Fırça / Omega Seyahat  Porsuk Sakal Tıraş Fırçası - Tıraş Fırçası - Porsuk Kıl Tıraş Fırçası
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Omega Porsuk Sakal Tıraş Fırçası 614
İtalyan, Omega firmasının üretimi Sakal Traş Fırçasıdır   Porsuk kılı ile üretilmiş tıraş fırça   Seyahat kullanımı için tasarlanmıştır   Plastik sap, siyah renk   Ebadı 11,7 cm  ..
365TL KDV Hariç: 365TL
Omega Sakal Tıraş Fırçası Karışık Kıl 11047
Omega tabii kıllardan üretilmiş porsuk / kıl karışımı - reçine saplı olarak üretilmiş sakal tıraş fırçasıdır.     Sap: Reçine Boyut: 73 mm Renk: Bej ..
795TL KDV Hariç: 795TL
RexCut Sakal Traş Makina & Fırça Askısı
Güvenlik jiletli tıraş makina & sakal fıça standı   Ürün Detayı : Tıraş makina & Sakal fırça askısı     *Malzeme: Çinko Alaşımı *Gümüş renk *Boyut:106.5XΦ72X148.6mm *Stabilite için 206g ağırlıklı taban   Antika GörünümTıraş Standı   Tıraş olurken etrafa bakıp jiletinizi nereye koyacağınıza karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Çoğu insan onu lavabo veya tezgah gibi en yakın düz yüzeye yerleştirir, ancak bu hijyenik olmayabilir. Tıraş standı bu sorun için mükemmel bir çözümdür ve tıraş makinesini dik konumda ..
880TL KDV Hariç: 880TL
RexCut Sakal Traş Makina & Fırça Askısı
Güvenlik jiletli tıraş makina & sakal fırça standı   Ürün Detayı : Tıraş bıçağı makinas & sakal fırça standı   *Malzeme: Çinko Alaşımı *Gümüş renk *Boyut:115.7XΦ94X158.5mm *Stabilite için 342g ağırlıklı taban   Modern Görüm Tıraş Standı   Tıraş olurken etrafa bakıp jiletinizi nereye koyacağınıza karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Çoğu insan onu lavabo veya tezgah gibi en yakın düz yüzeye yerleştirir, ancak bu hijyenik olmayabilir. Tıraş standı bu sorun için mükemmel bir çözümdür ve tıraş makinesini dik konumda etk..
1.750TL KDV Hariç: 1.750TL