Kategoriler

Omega Fırça / Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası - Tıraş Fırçası - Sentetik Kıl Tıraş Fırçası

Omega Fırça / Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası - Tıraş Fırçası - Sentetik Kıl Tıraş Fırçası
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10081
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Berber ve şahıs kullanımına olabilir. Önemli Not: Paketi açılan kişisel bakım ürünlerimiz sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler kapsamına girdiği için, bu ürünlerin cayma hakkı çerçevesinde iadesi kabul edilmemektedir. ..
260TL KDV Hariç: 260TL
Omega  Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10108
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Berber ve şahıs kullanımına olabilir.   ..
120TL KDV Hariç: 120TL
Omega Berber Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10049
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası. Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Berber ve şahıs kullanımına olabilir. ..
278TL KDV Hariç: 278TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Traş Fırçası K-S10005
Omega firmasının üretimi S-Fırça sentetik elyaf sakal tıraş fırçası, kayın ağacı sapı ile üretilmiştir.   Domuz kılı ile üretilmiş fırça kullanmak istemeyenler için üretilmiştir.   Sap: Ahşap Boyut: 110 mm Renk: Kahverengi ..
350TL KDV Hariç: 350TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Traş Fırçası K-S10018
Omega S-Fırça sentetik elyaf kıl  sakal traş fırçası, plastik sap ile üretilmiştir.     Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Sap: Plastik Boyut: 105 mm Renk: Kırmızı / Sarı / Yeşil / Mavi   Siparişinizde renk teyid ettiriniz.  ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Traş Fırçası K-S10077
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Şahıs kullanımına olabilir. ..
210TL KDV Hariç: 210TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10019
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal traş fırçasıdır. Sentetik kıl ile üretilmiş sakal traş fırçasıdır. Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Omega S-Fırça sentetik elyaf traş fırçası, siyah ve şeffaf plastik sap. Sap: Plastik Boyut: 105 mm Siyah renk ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10065
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl ile üretilmiş sakal traş fırçasıdır.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Omega S-Fırça sentetik elyaf traş fırçası, ABS plastik sap. Çeşitli renklerde. Sap: Plastik Boyut: 103 mm Renk: Kırmızı / Lacivert   Siparişinizde renk teyid ettiriniz.  ..
210TL KDV Hariç: 210TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10083
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl ile üretilmiş sakal traş fırçasıdır.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır.   ..
350TL KDV Hariç: 350TL
RexCut Sakal Traş Makina & Fırça Askısı
Güvenlik jiletli tıraş makina & sakal fıça standı   Ürün Detayı : Tıraş makina & Sakal fırça askısı     *Malzeme: Çinko Alaşımı *Gümüş renk *Boyut:106.5XΦ72X148.6mm *Stabilite için 206g ağırlıklı taban   Antika GörünümTıraş Standı   Tıraş olurken etrafa bakıp jiletinizi nereye koyacağınıza karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Çoğu insan onu lavabo veya tezgah gibi en yakın düz yüzeye yerleştirir, ancak bu hijyenik olmayabilir. Tıraş standı bu sorun için mükemmel bir çözümdür ve tıraş makinesini dik konumda ..
787TL KDV Hariç: 787TL
RexCut Sakal Traş Makina & Fırça Askısı
Güvenlik jiletli tıraş makina & sakal fırça standı   Ürün Detayı : Tıraş bıçağı makinas & sakal fırça standı   *Malzeme: Çinko Alaşımı *Gümüş renk *Boyut:115.7XΦ94X158.5mm *Stabilite için 342g ağırlıklı taban   Modern Görüm Tıraş Standı   Tıraş olurken etrafa bakıp jiletinizi nereye koyacağınıza karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Çoğu insan onu lavabo veya tezgah gibi en yakın düz yüzeye yerleştirir, ancak bu hijyenik olmayabilir. Tıraş standı bu sorun için mükemmel bir çözümdür ve tıraş makinesini dik konumda etk..
1.575TL KDV Hariç: 1.575TL