Kategoriler

Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası

Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10081
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Berber ve şahıs kullanımına olabilir. ..
60TL KDV Hariç: 60TL
Omega  Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10108
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Berber ve şahıs kullanımına olabilir.   ..
70TL KDV Hariç: 70TL
Omega Berber Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10049
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası. Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Berber ve şahıs kullanımına olabilir. ..
67TL KDV Hariç: 67TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Traş Fırçası K-S10005
Omega firmasının üretimi S-Fırça sentetik elyaf sakal tıraş fırçası, kayın ağacı sapı ile üretilmiştir.   Domuz kılı ile üretilmiş fırça kullanmak istemeyenler için üretilmiştir.   Sap: Ahşap Boyut: 110 mm Renk: Kahverengi ..
75TL KDV Hariç: 75TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Traş Fırçası K-S10018
Omega S-Fırça sentetik elyaf kıl  sakal traş fırçası, plastik sap ile üretilmiştir.     Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Sap: Plastik Boyut: 105 mm Renk: Kırmızı / Sarı / Yeşil / Mavi   Siparişinizde renk teyid ettiriniz.  ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Traş Fırçası K-S10077
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Şahıs kullanımına olabilir. ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10019
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal traş fırçasıdır. Sentetik kıl ile üretilmiş sakal traş fırçasıdır. Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Omega S-Fırça sentetik elyaf traş fırçası, siyah ve şeffaf plastik sap. Sap: Plastik Boyut: 105 mm Siyah renk ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10065
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl ile üretilmiş sakal traş fırçasıdır.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Omega S-Fırça sentetik elyaf traş fırçası, ABS plastik sap. Çeşitli renklerde. Sap: Plastik Boyut: 103 mm Renk: Kırmızı / Lacivert   Siparişinizde renk teyid ettiriniz.  ..
55TL KDV Hariç: 55TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası S10083
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik kıl ile üretilmiş sakal traş fırçasıdır.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır.   ..
80TL KDV Hariç: 80TL
RexCut Sakal Tıraş Makinası ve Sakal Fırça Askısı
Rex Cut Sakal Traş Makinası ve Sakal fırçası askısıdır. Sarı Malzeme (paslanmaz) ve krom kaplama olarak üretilmiştir. ..
98TL KDV Hariç: 98TL