Kategoriler

Sakal Tıraş Sabunu

Sakal Tıraş Sabunu
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Figaro After Shave Gel Losyon
Figaro Tıraş Sonrası Jel Losyon 150mL   Figaro / Yüz / Tıraş Sonrası / Tıraş Sonrası Jel Losyon 150mL   Tıraş bıçağının etkisiyle gerilen cilt üzerinde etkili bir kızarıklık önleyici yatıştırıcıdır. Elektrikli tıraş makinesi ile bile her tıraştan sonra kullanılmalıdır. Sıcak, yoğun ve sofistike erkeksi kokusu sizi sarar ve anında iyi olma ve canlılık hissi için erkeksi yönünüzü geliştirir. FIGARO ile güne mümkün olan en iyi şekilde başlayın. Günlük sağlığınız için bir ürün serisidir. KULLANIM: Tıraş sonrası olarak, avuç içinizle hafifçe masaj ya..
365TL KDV Hariç: 365TL
Figaro Anti-Wrinkle Yüz Krem
Figaro Tıraş Sonrası Kırışıklık Karşıtı Yüz Kremi 100mL   Figaro / Yüz / Tıraş Sonrası / Tıraş Sonrası Kırışıklık Karşıtı Yüz Kremi 100mL   Yüz cildi üzerinde, özellikle en hassas ve narin kısımlarda canlandırıcı bir etkiye sahiptir, özellikle kırışıklıkların ve cilt izlerinin oluşumunu hafifletir ve önler yüz bakımı için günlük kullanım. Cildi nemlendirir ve yumuşatır, atmosferik etkenlerin neden olduğu hasarı önlemeye yardımcı olur. Sonuç, yenilenmiş, daha parlak ve daha tonlu bir cilt olacaktır. Özel kırışıklık karşıtı işlevine ek olarak, tıraş sonra..
365TL KDV Hariç: 365TL
Figaro Traş Sabunu
Figaro Tıraş Sabunu Klasik 100mL     Figaro Acı Badem Traş sabunun karakteristik kokusu, bu tıraş kremini keyifli bir tıraş için benzersiz bir ürün haline getirir.   Fígaro, tıraş sabunu da dahil olmak üzere tıraş ürünleriyle tanınan popüler bir markadır. Figaro tıraş sabunu, tıraş sırasında cildi yağlamak ve korumak için köpük oluşturmak için kullanılan geleneksel bir bakım ürünüdür. Fígaro tıraş sabunu, cildi beslerken pürüzsüz bir tıraş sağlamadaki kalitesi ve etkinliği nedeniyle sıklıkla övülmektedir.   Figaro tıraş sabunu tipi..
265TL KDV Hariç: 265TL
Omega Sakal Traş Firçası & Omega Traş Sabunu
İtalyan Omega firması üretimi, Omega Sakal traş Fırçası ve Omega Sakal Traş Sabunu. ..
95TL KDV Hariç: 95TL
Omega Sakal Tıraş Sabunu 46001
Okaliptüs yağlı Omega traş kremi. 150 gr'lık plastik kase içindedir. ..
100TL KDV Hariç: 100TL
Parker Tıraş Sabunu Sandalwood & Shea Butter
50g / 1.76oz Sızdırmaz Kabında Sandal Yağı ve Shea Yağlı Tıraş Sabunu ..
245TL KDV Hariç: 245TL