Kategoriler

Sentetik Porsuk Sakal Tıraş Fırçası

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Omega Porsuk Sentetik Kılı Sakal Tıraş Fırçası 0196228
Omega BLACK Hi-Brush sentetik elyaflı tıraş fırçası, kayın ağacından saplı. Özellikler: Paket: Tek Tıraş Fırçası Düğüm: Siyah Hi-Brush Kolu: ahşap Ebat: 112 mm Renk: Kahverengi     HI-Brush (Porsuk Etkisi), BLACK HI-Fırça (Siyah Porsuk Etkisi) ve S-Brush (Hog kıl efekti) sentetik elyafları, termoplastik yarı kristalimsi bir polyester olan PBT'den yapılmıştır. Filamanlar, fırçanın tıraş sırasında tutulması ve bırakılması bakımından performansını artırmak üzere olukludur. Cilt üzerinde yumuşak bir dokunuş sağlamak için kimyasal olarak inceltilir. ..
365TL KDV Hariç: 365TL
Omega Porsuk Sentetik Kılı Sakal Tıraş Fırçası 0196711
Omega BLACK Hi-Brush sentetik elyaflı tıraş fırçası. Boyalı dişbudak sapı. Özellikler: Paket: Tek Tıraş Fırçası Düğüm: Siyah Hi-Brush Kolu: ahşap Ebat: 112 mm Bej renk     HI-Brush (Porsuk Etkisi), BLACK HI-Fırça (Siyah Porsuk Etkisi) ve S-Brush (Hog kıl efekti) sentetik elyafları, termoplastik yarı kristalimsi bir polyester olan PBT'den yapılmıştır. Filamanlar, fırçanın tıraş sırasında tutulması ve bırakılması bakımından performansını artırmak üzere olukludur. Cilt üzerinde yumuşak bir dokunuş sağlamak için kimyasal olarak inceltilir. Sentetik ..
400TL KDV Hariç: 400TL
Omega Porsuk Sentetik Kılı Sakal Tıraş Fırçası 0196712
Omega BLACK Hi-Brush sentetik elyaflı tıraş fırçası. Boyalı dişbudak kolu, Wengé etkisi. Özellikler: Paket: Tek Tıraş Fırçası Düğüm: Siyah Hi-Brush Kolu: ahşap Ebat: 112 mm Renk: Kahverengi   HI-Brush (Porsuk Etkisi), BLACK HI-Fırça (Siyah Porsuk Etkisi) ve S-Brush (Hog kıl efekti) sentetik elyafları, termoplastik yarı kristalimsi bir polyester olan PBT'den yapılmıştır. Filamanlar, fırçanın tıraş sırasında tutulması ve bırakılması bakımından performansını artırmak üzere olukludur. Cilt üzerinde yumuşak bir dokunuş sağlamak için kimyasal olarak inceltilir..
400TL KDV Hariç: 400TL
Omega Porsuk Sentetik Kılı Sakal Tıraş Fırçası 0196818
Omega BLACK Hi-Brush sentetik elyaflı tıraş fırçası. Kremalı beyaz ABS plastik sap. Özellikler: Paket: Tek Tıraş Fırçası Düğüm: Siyah Hi-Brush Kolu: plastik Siyah renk sap           HI-Brush (Porsuk Etkisi), BLACK HI-Fırça (Siyah Porsuk Etkisi) ve S-Brush (Hog kıl efekti) sentetik elyafları, termoplastik yarı kristalimsi bir polyester olan PBT'den yapılmıştır. Filamanlar, fırçanın tıraş sırasında tutulması ve bırakılması bakımından performansını artırmak üzere olukludur. Cilt üzerinde yumuşak bir dokunuş sağlamak için kimy..
335TL KDV Hariç: 335TL
Omega Porsuk Sentetik Kılı Sakal Tıraş Fırçası 0196819
Omega BLACK Hi-Brush sentetik elyaflı tıraş fırçası. Kremalı beyaz ABS plastik sap. Özellikler: Paket: Tek Tıraş Fırçası Düğüm: Siyah Hi-Brush Kolu: plastik Beyaz renk           HI-Brush (Porsuk Etkisi), BLACK HI-Fırça (Siyah Porsuk Etkisi) ve S-Brush (Hog kıl efekti) sentetik elyafları, termoplastik yarı kristalimsi bir polyester olan PBT'den yapılmıştır. Filamanlar, fırçanın tıraş sırasında tutulması ve bırakılması bakımından performansını artırmak üzere olukludur. Cilt üzerinde yumuşak bir dokunuş sağlamak için kimyasal..
335TL KDV Hariç: 335TL
Omega Sentetik Kıl Sakal Tıraş Fırçası 0146745
İtalyan Omega firmasının üretimi sakal fırçasıdır.   Sentetik porsuk kıl sakal fırçası.  Domuz kılı ile ürertilmiş sakal fırçası kullanmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Şahıs kullanımı içindir. ..
460TL KDV Hariç: 460TL
RexCut Sakal Tıraş Makinası ve Sakal Fırça Askısı
Rex Cut Sakal Traş Makinası ve Sakal fırçası askısıdır. Sarı Malzeme (paslanmaz) ve krom kaplama olarak üretilmiştir. ..
98TL KDV Hariç: 98TL