Kategoriler

Tıraş Setleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Focus Dynamic Sakal Traş Makinası Standı 49
  Bu taban Focus tarafından özel olarak Focus R48 Dinamik Tek Kenarlı traş makinasına uyacak şekilde tasarlandı. Tamamıyla alüminyumdan ve muhteşem R48 Focus Dynamic tek kenarlı oynar kafalı 25 derede eyimli sakal traş makinası için tasarlanmıştır. R48 Focus dynamic sakal traş makinası için stand hizmeti ile banyonuzda makina ve ev sakinlerinin elinin altında risk oluşturmaması için tasarlanmakla beraber, tıraş bıçağının takılmasını kolaylaştıran bir destek olarak da kullanılabilir. İtalya'da üretildi ..
450TL KDV Hariç: 450TL
Merkur Sakal Tıraş Takımı 3 parça Krom
Merkur Futur serisini sergileyen şık 3 parçalı bir tıraş seti   Ünlü Merkur Futur Ayarlanabilir Güvenlik Tıraş꾼in özellikleri   Tatlı traşınızı bulmak için jileti 6 değişik noktada  pozlama ayarlı sakal traş makinası   Lüks bir silvertip porsuk fırçası ve krom standı ile.   Almanya'da üretilmiştir. ..
1.200TL KDV Hariç: 1.200TL
Merkur Sakal Tıraş Takımı 3 parça Mat
Merkur Futur serisini sergileyen şık 3 parçalı bir tıraş seti   Ünlü Merkur Futur Ayarlanabilir Güvenlik Tıraş꾼in özellikleri   Tatlı traşınızı bulmak için jileti 6 değişik noktada  pozlama ayarlı sakal traş makinası   Lüks bir silvertip porsuk fırçası ve mat krom kaplama standı ile.   Almanya'da üretilmiştir. ..
1.200TL KDV Hariç: 1.200TL
Merkur Sakal Tıraş Takımı 4 parça Krom
Merkur Futur serisinin etrafında inşa edilmiş komple tıraş seti   Merkur Futur Sakal Tıraş makinasının ayarlanabilir Güvenlikli Özellikleri    Mükemmel tıraş jiletinin pozlamasını bulmak için 6 ayarlanabilir ayar   Ekstra Silvertip Badger tıraş fırçası   Buzlu bir köpüklü kase ve bir krom stand ile birlikte      Solingen Almanya üretimidir. ..
1.500TL KDV Hariç: 1.500TL
RexCut Sakal Tıraş Makinası ve Sakal Fırça Askısı
Rex Cut Sakal Traş Makinası ve Sakal fırçası askısıdır. Sarı Malzeme (paslanmaz) ve krom kaplama olarak üretilmiştir. ..
98TL KDV Hariç: 98TL