Kategoriler

Bakım Makasları

Bakım Makasları
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Gussi Berber Makası K-ML02-50
İthal berber saç kesme makasları, ustalık, el becerileri üstün olan uzakdoğulu üreticilerin emek, ustalıklarını görür, hisseder ve elinizde berber olarak saç kesme zevkiniz, profesyonel kuaför olarak saç kesme sanatı olur. Üstün kalite paslanmaz çelik ile, el yapımı olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Çok yumuşak saç kesimi sağlar. Ustura kadar keskin kesici ağız özellikli.  ..
150TL KDV Hariç: 150TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür için et kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
250TL KDV Hariç: 250TL
Seki Edge Berber Makası 700
Hassas saç kesim için paslanmaz çelik bıçaklar ile makas saç kesimi. Temizle kalıp kolları hafif ve rahat bir tutuş verir.   5 1/2 inç uzunluğunda Paslanmaz çelik bıçaklar Rahat plastik parmak kolları Süre: L140mm Ağırlık: 23 g Made in Japan ..
95TL KDV Hariç: 95TL
Seki Edge Burun Kılı Traş Makinası 909
Ürün hakkında Paslanmaz çelik tırtıklı kesici kenarlarlı, 360 derece sağa ve sola çevirilerek, burun deliklerindeki kılları kesimi için üretilmiştir,   Kesicisi ve plastik aksamı kolay yıkanması ve temizlenmesini sağlar.   Tam kontrol el ile kumanda edilir.   Ayrıntılar Marka: Seki Edge Kategori: Burun Saç Bakımı Ürün numarası: SS-909 Boyutu: L81mm / 13g Malzemeler: kesici ağız 18-8 Paslanmaz çelik Sap ABS plastik Kapak ağız koruma içindir. ..
190TL KDV Hariç: 190TL
Seki Edge Burun Makası 901
Burun makas hassas burun ve kulak alanları alay önlemek için pürüzsüz, yuvarlak ucu bulunuyor.   Hassas bölgelerde güvenli kullanımı için Yuvarlak ipuçları Keskin kesme kenarı Koruma kılıfı içermektedir Uzunluk: 108mm Ağırlık: 13 g ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Seki Edge Bıyık Makası 902
Erkekler sakal kesme için, tırtıklı kesici kenarları yardım kesim sırasında kaymayı önlemek için bu kaba bıyık ve sakal saç. Paslanmaz Çelik Bıyık Makası özellikle şekil ve bıyık ve sakal saç kesme için tasarlanmıştır. Bu paslanmaz çelik çerçeve uzun ömürlü ve aşırı dayanıklılık ve tırtıklı kesici kenar için tasarlanmıştır sakal bile kaba kaymadan kolaylıkla kesileceği sağlar.   Tırtıklı kesici kenar yakalamak ve saç tutmak için Dar yerlerde kolay biçme için Narin bıçaklar Kaba yüz saçlar için mükemmel Rahat parmak delikleri Süre: 124mm Ağırlık: 20g Made..
90TL KDV Hariç: 90TL
Seki Edge Manikür (Et) Makası 300
Keserken endişelenecek istediğiniz son şey manikür için yaralama olması. Paslanmaz Çelik Kütikül için makaslar hassas parmak alanı ve diğer yüz alanlarda kullanılır . Makas güvenlik önlemleri ile yapılmasına rağmen, bu makas uzun süreli performans ve keskin paslanmaz çelik ile üretilmiştir.     Uzunluk: 108mm Ağırlık: 14g Made in Japan ..
80TL KDV Hariç: 80TL
Seki Edge Seyreltme Makası 701
Karıştırma veya tekstüre saçlar için çentikli paslanmaz çelik bıçaklar ile makas harmanlayan. Temizle kalıp kolları hafif ve rahat bir tutuş verir.     5 1/2 inç uzunluğunda Paslanmaz çelik bıçaklar Karışımlar ve texturizes Süre: L140mm Ağırlık: 22 g Made in Japan ..
195TL KDV Hariç: 195TL
Seki Edge Tırnak Pensi 202
Profesyonel Tırnak pensi kolay kalın tırnak kesmi yapar. Güçlü ağızı  gibi kalın tırnakları kolayca keser ve çift yay tasarımı düzgün kesme hareketi sağlar. Elinize ergonomik uyum için bir eğri saplı bu birleştirin ve kullanım uzun bir süre rahatça kullanabilirsiniz, bu tırnak keskisi güzel şaşırtıcı dayanıklılık, konfor ve işlevsellik için hazırlanmıştır. Profesyonel Tırnak keskisi profesyonel kullanım için uygundur.   Profesyonel paslanmaz çelik keski kolayca tırnak kesimi  yapar Güçlü ağızı kolaylıkla kalın tırnak keser Düzgün kesme hareketi için çift yay ..
200TL KDV Hariç: 200TL