Kategoriler

Manikür Pedikür (Et ve Tırnak Pens-Makasları Topuk törpü-rendeleri Nasır bıçağı) Ürünleri

Manikür Pedikür (Et ve Tırnak Pens-Makasları Topuk törpü-rendeleri Nasır bıçağı) Ürünleri
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 100 mm. ..
90TL KDV Hariç: 90TL
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile pedikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 120 mm. .. ..
90TL KDV Hariç: 90TL
Manikür Et Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikür için tırnak etleri kesimi için üretilmiş Et pensidir. ..
50TL KDV Hariç: 50TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür  Et Pensi
  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.     Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür de et kesme pensi kullanımi için üretilmiştir.  Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 110 mm.   ..
750TL KDV Hariç: 750TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür için et kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
250TL KDV Hariç: 250TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et ve Tırnak Makası Anti-allejik
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikürde et ve tırnak kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm ..
350TL KDV Hariç: 350TL
Niegeloh Solingen TopInox Tırnak ve Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
250TL KDV Hariç: 250TL
Rex Komedon Manikür Et Kaldıracı
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de et kesimi kolaylığı sağlamak üzere, tırnak etlerinin itimi ve kaldırılması işlevine istinaden üretilmişitir. ..
25TL KDV Hariç: 25TL
Rex Komedon Manikür Tırnak Altı Temizleyici
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de tırnak altı temizleme kolaylığı sağlamak üzere üretilmişitir. ..
25TL KDV Hariç: 25TL
Rex Komedon Manikür Tırnak Üstü Temizleyici
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de tırnak üstü köşelerde oluşan kütikülleri temizleme kolaylığı sağlamak üzere üretilmişitir. ..
25TL KDV Hariç: 25TL
Seki Edge Ayak Tırnak Törpüsü 401
Ürün hakkında   Eğimli ucu   Ayak tırnak üstünde ve altından törpüleme   Kolay kullanım için uzun sap   Tutamak üzerinde aşındırılmış törpüleme uçlar   Ayrıntılar   Marka: Seki Edge Kategori: Ayak Bakımı Ürün numarası: SS-401 JAN kodu: 4972525700856 Boyutu: L160mm / 17g Malzemeler: Paslanmaz çelik   Bu tırnak törpüsü, ayak tırnak törpülemede zor erişilen kısımlar içindir.   Uzun erişim kolu törpüleme ihtiyaçlarınız üzerinde üstün kontrol sağlar. Bu mükemmel pedikür eşl..
99TL KDV Hariç: 99TL