Kategoriler

Tırnak Törpüleri

Tırnak Törpüleri
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Seki Edge Ayak Tırnak Törpüsü 401
Ürün hakkında   Eğimli ucu   Ayak tırnak üstünde ve altından törpüleme   Kolay kullanım için uzun sap   Tutamak üzerinde aşındırılmış törpüleme uçlar   Ayrıntılar   Marka: Seki Edge Kategori: Ayak Bakımı Ürün numarası: SS-401 JAN kodu: 4972525700856 Boyutu: L160mm / 17g Malzemeler: Paslanmaz çelik   Bu tırnak törpüsü, ayak tırnak törpülemede zor erişilen kısımlar içindir.   Uzun erişim kolu törpüleme ihtiyaçlarınız üzerinde üstün kontrol sağlar. Bu mükemmel pedikür eşl..
99TL KDV Hariç: 99TL
Seki Edge Tırnak Törpüsü ve Et İtici Komedonlu  402
Tırnak törpüsü ve kütikül itici iki işlem görebilen bir tırnak törpüsü   Bu çok yönlü hepsi birarada tırnak temizleyici, tırnak törpüleyen ve et tabaka itici mükemmel manikür arkadaşıdır. Kompakt ve taşınabilir (uçak kabinine alınmaz), bu çok yönlü tırnak törpüsünü istediğiniz yere götürün. Makyaj çantasında, seyahat setinde veya arabadaki küçük bir bölmeye sığar. Böyle bir acil durum takımına ne zaman ihtiyacınız olacağını asla bilemezsiniz! Tırnak etini aşağı itmek için metal şekillendirme itici tarafı kullanın. Yeni tırnak törpüleri için üç yönlü kazınmış tırnak törpüleme ta..
65TL KDV Hariç: 65TL
Solingen Tırnak Törpüsü 40
Alman,Solingen ürünü tırnak törpüsüdür.  10cm. ..
5TL KDV Hariç: 5TL
Solingen Tırnak Törpüsü 41
Alman,Solingen ürünü tırnak törpüsüdür.  12 cm. ..
6TL KDV Hariç: 6TL
Solingen Tırnak Törpüsü 43
Alman,Solingen ürünü tırnak törpüsüdür. 15cm. ..
7TL KDV Hariç: 7TL
Solingen Tırnak Törpüsü 44
Alman,Solingen ürünü tırnak törpüsüdür. 18 cm. ..
9TL KDV Hariç: 9TL
Solingen Tırnak Törpüsü 45
Alman,Solingen ürünü tırnak törpüsüdür. 20cm. ..
10TL KDV Hariç: 10TL
Tırnak Bakım Seti
Alman,Soligen Rex marka bir üründür. Tırnak törpüsü,et itici komedono,el kaldırıcı komedonu,tırnak üstü kalıntı kazıyıcısı mevcuttur. Nikel kaplamadır. Islak ve nemli kullanılmamalı veya saklanmamalı. Paslanır çelik ile üretilmiştir. ..
50TL KDV Hariç: 50TL