Kategoriler

Tırnak Keskileri

Tırnak Keskileri
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 100 mm. ..
90TL KDV Hariç: 90TL
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile pedikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 120 mm. .. ..
90TL KDV Hariç: 90TL
Klhip Tırnak Keskisi
•Klhip tırnak keskisi işlevi olan ürünler haricinde, asrın en mükemmel dizayn edilmişidir. •Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. •Baskı kolu üst kısma kaldırılıp, avuç içinde ergonomik bir şekilde tutunma sağlaması ve sanki tüy dokunuşu •Klhip tırnak keskisi işlevi olan ürünler haricinde, asrın en mükemmel dizayn edilmişidir. •Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. •Baskı kolu üst kısma kaldırılıp, avuç içinde ergonomik bir şekilde tutunma sağlaması ve sanki tüy dokunuşu gibi kesim vermesi kullanıcıya kolaylık sağlar. •Amerikan patentli bir üründür. Japonya da üretilip, ..
950TL KDV Hariç: 950TL
Niegeloh Solingen TopInox Ayak Tırnak Keskisi
    Niegeloh, Solingen, Tırnak kesim makası ve keskileri Almanya'da üretilmiştir.  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 80 mm. boyutunda, 40 gr. ağırlıktadır. ..
340TL KDV Hariç: 340TL
Niegeloh Solingen TopInox Tırnak Keskisi
    Niegeloh, Solingen, Tırnak kesim makası ve keskileri Almanya'da üretilmiştir.  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 60 mm. boyutunda, 25 gr. ağırlıktadır.   ..
290TL KDV Hariç: 290TL
Premax Tırnak Keskisi
İtalyan malı,  bir üründür. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Ağız açıklığı geniş olması kalınlaşmış tırnak kesimini kolaylaştırır ve tırnakların ızdırabını hafifletir. Erkekler için tasarlanmıştır. Unisex olarak da kullanılabilir. ..
65TL KDV Hariç: 65TL
Rex Cut Tırnak Keskisi
İthal tırnak kesksidir. Nikel kaplamadır. Tırnak törpüsü mevcuttur. ..
45TL KDV Hariç: 45TL
Rex Cut Tırnak Keskisi
İthal tırnak kesksidir. Nikel kaplamadır. Tırnak törpüsü mevcuttur. ..
40TL KDV Hariç: 40TL
Rex Cut Tırnak Keskisi
İthal Rex Tırnak keskisi paslanmaz çelik ile üretilmiş bir üründür. Kesim rahatlığı ile zevk ve huzurlu kesim elde edersiniz. Tırnak kesimi, tırnak törpüsü, ufak tornavida ve ahahtarlık olarak kullanımı ile size dört ayrı hizmet verir. Hakiki deri kılıfı vardır. ..
58TL KDV Hariç: 58TL
Seki Edge Ayak Tırnağı Keskisi - Tırnak Makası 102
Seki Edge, Tırnak kesimi için keski, makasları Japonya Seki şehrinde üretilmektedir. Japon malı tırnak keskisi tırnak makası. Tırnak kesimi yapılırken, kesilen parçalar iç haznesine toplanır. Kalitesi ile keyifli tırnak kesimi sağlar. Marka: Seki Edge Kategori: Nail Clipper / Tırnak keskisi / Tırnak makası   Ürün numarası: SS-102 Boyutu: L90mm / 58gr Malzemeler: Karbon çeliği, krom kaplama Baskı kolu - Çinko zamak karışım alaşımlı döküm, krom kaplama Plastik tırnak toplama haznesi -ABS plastik Delikli paslanmaz çelik tırnak törpüsü Dahili..
120TL KDV Hariç: 120TL
Seki Edge Batık Ayak Tırnak Keskisi - Tırnak Makası 132
Seki Edge, Tırnak kesimi için keski, makasları Japonya Seki şehrinde üretilmektedir. Japon malı tırnak keskisi tırnak makası. Tırnak kesimi yapılırken, kesilen parçalar iç haznesine toplanır. Kalitesi ile keyifli tırnak kesimi sağlar. Marka: Seki Edge Kategori: Nail Clipper / Tırnak keskisi / Tırnak makası   Ürün numarası: SS-132 Boyutu: L   mm /   gr Malzemeler: Karbon çeliği, krom kaplama Baskı kolu - Çinko zamak karışım alaşımlı döküm, krom kaplama Plastik tırnak toplama haznesi -ABS plastik Delikli paslanmaz çelik tırnak törpüsü..
177TL KDV Hariç: 177TL
Seki Edge Geniş Ağızlı Tırnak Keskisi Tırnak Makası 1203
Ürün hakkında Bu geniş ağızlı tırnak makası keskisi ile sadece el tırnaklarınızı değil ayrıca ayak tırnakları kolayca kesebilirsiniz.   Kalın ve deforme olmuş tırnaklarınızı bile çok açılan kesici ağızı sayesinde mükemmel şekilde kesebilirsiniz.   Ayrıntılar    Marka: Takuminowaza Kategori: Nail Clipper Ürün numarası: G-1203 Boyutu: L96mm / 58g Malzemeler: Kenar-Paslanmaz çelik Kalibre-Çinko Alaşımı Yakalayıcı-Polipropilen reçinesi Delikli paslanmaz çelik       Ürün hakkında ..
175TL KDV Hariç: 175TL