Kategoriler

Tırnak Keskileri / Tırnak Makasları / Tırnak Çıtçıtları

Tırnak Keskileri / Tırnak Makasları / Tırnak Çıtçıtları
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 100 mm. ..
100TL KDV Hariç: 100TL
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile pedikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 120 mm. .. ..
220TL KDV Hariç: 220TL
Kiya Tırnak Keskisi G
  Kiya Tırnak Makası Altın   Nikel kaplamanın ön işleminden sonra altın kaplamalı altın bir tırnak makası. Ürün kutulu olduğu için hediye olarak da uygundur. Küçük siyah tırnak makası ile aynı boyuttadır.   Boyut: Yaklaşık 58mm Ağırlık: Yaklaşık 26g Malzeme: Çelik, ABS Reçine, Altın Kaplama   * Üretim sürecinde ufak çizikler olabilir. Ayrıca çelikten yapıldığı için paslanabilir. Tırnak makası pas önleyici yağ ile kaplanmıştır, bu nedenle lütfen gerektiği gibi silin. ..
1.160TL KDV Hariç: 1.160TL
Kiya Tırnak Keskisi L
Kiya Tırnak Keskisi büyük boy,   Kiya Tırnak Keskisi Japonya üretimi olup yüksek kalite çelik ve işçilik ile üretilmiştir,   Kiya Tırnak Keskisi kesilen tırnak parçalarını toplama hazneli bir üründür hazne boşaltılıp temizlemeye uygundur tercihe göre hazne çıkarılıp kullanıma müsaittir,   Kiya Tırnak Keskisi 7 cm. ebattır,   Kiya Tırnak Keskisi kaliteli kesim ve tırnağı deforme etmez,   Kiya Tırnak Keskisi ömür boyu uzun yollar hizmet edecek ürünlerdir Karabulut Ticare tarafından ithal edilip Sayın müşterilere sunmuştur, ..
1.160TL KDV Hariç: 1.160TL
Kiya Tırnak Keskisi S
KIYA’nın şık ve işlevsel Siyah Karbon Çelik Küçük Tırnak Makası sayesinde bakım çok daha keyifli.   ÖZELLİKLERİ   Cilalı kaplama Plastik kasa içerir Hassas, keskin ve dayanıklı El ve ayak tırnakları için idealler Kolun arka tarafında bulunan tırnak törpüsü   BAKIM TALİMATLARI   Her kullanımdan sonra kiri ve nemi iyice silin. Suya maruz bırakılması paslanmaya neden olabilir. Paslanmayı önlemek için serin bir yerde saklayın.   MALZEMELER Karbon çelik   ÖZELLİKLER Uzunluk: 58 mm.   ..
750TL KDV Hariç: 750TL
Kiya Tırnak Keskisi SS
KIYA Paslanmaz Çelik Tırnak Makası, tırnak bakımını hızlı ve kolay hale getirir.   ÖZELLİKLERİ   El yapımı Seyahat dostu Uzun ömürlü ve dayanıklı Keskin bıçak, hassas kesim sağlar Rahat tutamak   MALZEMELER Paslanmaz çelik   ÖZELLİKLER   Uzunluk: 80 mm   ORİJİN ÜLKESİ Japonya ..
1.400TL KDV Hariç: 1.400TL
Klhip Tırnak Keskisi
•Klhip tırnak keskisi işlevi olan ürünler haricinde, asrın en mükemmel dizayn edilmişidir. •Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. •Baskı kolu üst kısma kaldırılıp, avuç içinde ergonomik bir şekilde tutunma sağlaması ve sanki tüy dokunuşu •Klhip tırnak keskisi işlevi olan ürünler haricinde, asrın en mükemmel dizayn edilmişidir. •Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. •Baskı kolu üst kısma kaldırılıp, avuç içinde ergonomik bir şekilde tutunma sağlaması ve sanki tüy dokunuşu gibi kesim vermesi kullanıcıya kolaylık sağlar. •Amerikan patentli bir üründür. Japonya da üretilip, ..
4.450TL KDV Hariç: 4.450TL
Niegeloh Solingen TopInox Ayak Tırnak Keskisi
    Niegeloh, Solingen, Tırnak kesim makası ve keskileri Almanya'da üretilmiştir.  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 80 mm. boyutunda, 40 gr. ağırlıktadır. ..
600TL KDV Hariç: 600TL
Niegeloh Solingen TopInox Tırnak Keskisi
    Niegeloh, Solingen, Tırnak kesim makası ve keskileri Almanya'da üretilmiştir.  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 60 mm. boyutunda, 25 gr. ağırlıktadır.   ..
290TL KDV Hariç: 290TL
Premax Tırnak Keskisi
İtalyan malı,  bir üründür. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Ağız açıklığı geniş olması kalınlaşmış tırnak kesimini kolaylaştırır ve tırnakların ızdırabını hafifletir. Erkekler için tasarlanmıştır. Unisex olarak da kullanılabilir. ..
65TL KDV Hariç: 65TL
Rex Cut Tırnak Keskisi
İthal tırnak kesksidir. Nikel kaplamadır. Tırnak törpüsü mevcuttur   Tırnak kesimi, tırnak sağlığını korumak ve estetik amaçlarla yapılan bir bakım rutinidir.   Temiz ve düzenli bir şekilde tırnak kesmek, tırnakların kırılmasını önleyebilir ve enfeksiyon riskini azaltabilir.   Tırnak makası veya tırnak makasları genellikle tırnak kesiminde kullanılır.   Tırnakları çok kısa kesmemek önemlidir, çünkü bu, tırnağın çevresindeki cildin tahriş olmasına neden olabilir.   Tırnak kesimi sırasında..
240TL KDV Hariç: 240TL
Rex Cut Tırnak Keskisi
    İthal tırnak kesksidir. Nikel kaplamadır. Tırnak törpüsü mevcuttur. Tırnak kesimi, tırnak sağlığını korumak ve estetik amaçlarla yapılan bir bakım rutinidir.    Temiz ve düzenli bir şekilde tırnak kesmek, tırnakların kırılmasını önleyebilir ve enfeksiyon riskini azaltabilir.    Tırnak makası veya tırnak makasları genellikle tırnak kesiminde kullanılır.    Tırnakları çok kısa kesmemek önemlidir, çünkü bu, tırnağın çevresindeki cildin tahriş olmasına neden olabilir.   ..
220TL KDV Hariç: 220TL