Kategoriler

Sakal Tıraş Makinaları

Sakal Tıraş Makinaları
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Sakal Tıraş Makinası SBF11
İthal Sakal Traş Makinası. Paslanmaz sarı malzeme ile yapılmıştır.   ..
235TL KDV Hariç: 235TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DE3D14BL
Edwin Jagger 3D Diamond DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak) Sheffield'de üretilmiştir   TÜM STANDART DE JİLET BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir tane Feather Jilet Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 93 mm Kol uzunluğu: 83mm Ağırlık: 68g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger 3D Diamond DE Güvenlik Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak), geleneksel, atık içerm..
1.590TL KDV Hariç: 1.590TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DE86BL
Edwin Jagger DE86 Siyah DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak) Sheffield'de üretilmiştir   TÜM STANDART DE JİLET BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir adet Feather Jilet Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 93 mm Kol uzunluğu: 83mm Ağırlık: 68g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE86 Black DE Güvenlik Tıraş Bıçağı (Kapalı ..
1.020TL KDV Hariç: 1.020TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DE87BL
Edwin Jagger DE87 İmitasyon Fildişi DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak)   Sheffield'de üretilmiştir   TÜM STANDART DE JİLET  BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir tane Feather Jilet Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 93 mm Kol uzunluğu: 83mm Ağırlık: 68g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE87 Imitatio..
1.020TL KDV Hariç: 1.020TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DE89BA11BL
Edwin Jagger DE89 Krom Arpa DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak)   Sheffield'de üretilmiştir   TÜM STANDART DE JİLET BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir Feather Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 93 mm Kol uzunluğu: 83mm Ağırlık: 68g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE89 Chrome Arpa DE Güvenlik Tıraş Bıç..
1.230TL KDV Hariç: 1.230TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DE89KN14BL
Edwin Jagger DE89 Krom Tırtıllı DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak)   Sheffield'de üretilmiştir   TÜM STANDART DE JİLET BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir Feather Jilet Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 93 mm Kol uzunluğu: 83mm Ağırlık: 68g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE89 Chrome Tırtıllı DE Güve..
1.110TL KDV Hariç: 1.110TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DE89LBL
Edwin Jagger DE89 Krom Astarlı DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak) Sheffield'de üretilmiştir.   TÜM STANDART DE TIRLATICI BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir Tüy Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 93 mm Kol uzunluğu: 83mm Ağırlık: 68g   ÜRÜN AÇIKLAMASI Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE89 Krom Kaplamalı DE Güvenlik Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak),..
1.080TL KDV Hariç: 1.080TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DEL8614BL
Edwin Jagger DE86 Siyah DE Tıraş Bıçağı (Uzun) Sheffield'de üretilmiştir TÜM STANDART DE TIRLATICI BIÇAKLARLA UYUMLU Bir Tüy Bıçak dahil Toplam uzunluk: 101mm Kol uzunluğu: 93mm Ağırlık: 70g   ÜRÜN AÇIKLAMASI Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE86 Uzun Siyah DE Güvenlik Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak), geleneksel, atık içermeyen, çift kenarlı güvenli bir tıraş makinesidir. &nbs..
1.170TL KDV Hariç: 1.170TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DEL8714BL
Edwin Jagger DE87 İmitasyon Fildişi DE Tıraş Bıçağı (Uzun) Sheffield'de üretilmiştir TÜM STANDART DE TIRLATICI BIÇAKLARLA UYUMLU Bir Tüy Bıçak dahil Toplam uzunluk: 101mm Kol uzunluğu: 93mm Ağırlık: 70gÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE87 Uzun İmitasyon Fildişi DE Güvenlik Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak), geleneksel, atık içermeyen çift kenarlı güvenli bir tıraş mak..
1.170TL KDV Hariç: 1.170TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DEL8914BL
Edwin Jagger DE89 Uzun Krom DE Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak)   TÜM STANDART DE JİLET BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir adervFeather Jilet Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 101mm Kol uzunluğu: 93mm Ağırlık: 70g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE89 Uzun Krom DE Güvenlik Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak), geleneksel, atık içermeyen, çift kenarlı güv..
1.170TL KDV Hariç: 1.170TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DEL89LI14BL
Edwin Jagger DE89 Krom Astarlı DE Tıraş Bıçağı (Uzun)   TÜM STANDART DE JİLET BIÇAKLARLA UYUMLU   Bir Tüy Bıçak dahil   Toplam uzunluk: 101mm Kol uzunluğu: 93mm Ağırlık: 70g   ÜRÜN AÇIKLAMASI   Edwin Jagger, Avrupa'nın önde gelen lüks el yapımı tıraş ekipmanı üreticisidir. Edwin Jagger ürünleri, zengin sanayi tarihi ile tanınan Sheffield İngiltere'de hazırlanmış ve elle monte edilmiştir. Edwin Jagger DE89 Uzun Krom Kaplamalı DE Güvenlikli Tıraş Bıçağı (Kapalı Tarak), geleneksel, atık içermeyen, çift kenarlı güvenli bir..
1.170TL KDV Hariç: 1.170TL
Edwin Jagger Sakal Tıraş Makinası K-DESSGA5BL
Edwin Jagger 3ONE6 Paslanmaz Çelik Tunç DE Emniyet Tıraş Bıçağı   Sheffield 316 kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır - korozyona ve oyuklaşmaya karşı dayanıklıdır Çarpıcı ancak esnek ve pratik bitiş Metal enjeksiyon kalıplama kullanılarak yapılmış yepyeni iki parçalı kafa Rakipsiz bir yakın tıraş sağlar Rahat ve birinci sınıf bir tıraş için minimum bıçak hissi yaratır Kullanımı kolay - çeşitli tıraş açılarından eşit derecede etkili En popüler DE tıraş bıçaklarının tümü ile mükemmel şekilde çalışır Tunç eloksallı alüminyum sap üzerindeki yivler, hass..
3.400TL KDV Hariç: 3.400TL