Kategoriler

Manikür Pedikür Manikür Pedikür (Et Pensi Pensesi Et Makasları - Tırnak Pensi Pensesi - Tırnak Keskisi Tırnak Makasları - Manikür Pensi Manikür makası Kütikül Makası - Pedikür Pensi Pedikür Makası - Topuk törpüsü ve rendeleri Nasır bıçağı) Ürünleri

Manikür Pedikür Manikür Pedikür (Et Pensi Pensesi Et Makasları - Tırnak Pensi Pensesi - Tırnak Keskisi Tırnak Makasları - Manikür Pensi Manikür makası Kütikül Makası - Pedikür Pensi Pedikür Makası - Topuk törpüsü ve rendeleri Nasır bıçağı) Ürünleri
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 100 mm. ..
100TL KDV Hariç: 100TL
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile pedikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 120 mm. .. ..
220TL KDV Hariç: 220TL
Manikür Et Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikür için tırnak etleri kesimi için üretilmiş Et pensidir. ..
150TL KDV Hariç: 150TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür  Et Pensi
  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.     Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür de et kesme pensi kullanımi için üretilmiştir.  Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 110 mm.   ..
1.190TL KDV Hariç: 1.190TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür için et kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
635TL KDV Hariç: 635TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et ve Tırnak Makası Anti-allejik
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikürde et ve tırnak kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm ..
760TL KDV Hariç: 760TL
Niegeloh Solingen TopInox Tırnak ve Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
635TL KDV Hariç: 635TL
Rex Komedon Manikür Et Kaldıracı
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de et kesimi kolaylığı sağlamak üzere, tırnak etlerinin itimi ve kaldırılması işlevine istinaden üretilmişitir. ..
90TL KDV Hariç: 90TL
Rex Komedon Manikür Tırnak Altı Temizleyici
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de tırnak altı temizleme kolaylığı sağlamak üzere üretilmişitir. ..
90TL KDV Hariç: 90TL
Rex Komedon Manikür Tırnak Üstü Temizleyici
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de tırnak üstü köşelerde oluşan kütikülleri temizleme kolaylığı sağlamak üzere üretilmişitir. ..
25TL KDV Hariç: 25TL
RexCut Tırnak Keskisi / Tırnak Makası
RexCut tarafından ürettirilmiş kaliteli işçilik ve çelik malzeme ile donanımlı bir üründür. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Tırnak kesimi için ideal bir üründür. K-AC 4  tırnak keskisidir. Erkekler Kadın için tasarlanmıştır. Unisex olarak da kullanılabilir. Önemli Not: Paketi açılan kişisel bakım ürünlerimiz sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler kapsamına girdiği için, bu ürünlerin cayma hakkı çerçevesinde iadesi kabul edilmemektedir ..
665TL KDV Hariç: 665TL
RexCut Tırnak Keskisi / Tırnak Makası / Mantarlı Tırnak Kesim Aleti
RexCut tarafından ürettirilmiş kaliteli işçilik ve çelik malzeme ile donanımlı bir üründür. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Ağız açıklığı geniş olması kalınlaşmış tırnak kesimini kolaylaştırır ve tırnakların ızdırabını hafifletir. Mantarlaşmış tırnak kesimi için ideal bir üründür. K-AC 2 büyük boy tırnak keskisidir. Erkekler Kadın için tasarlanmıştır. Unisex olarak da kullanılabilir. Önemli Not: Paketi açılan kişisel bakım ürünlerimiz sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler kapsamına girdiği için, bu ürünlerin cayma hakkı çerçevesinde iadesi ka..
740TL KDV Hariç: 740TL