Kategoriler

Manikür Pedikür (Et ve Tırnak Kesme Pensleri-Makasları Topuk Törpü Tende Nasır bıçağı) Ürünleri

Manikür Pedikür (Et ve Tırnak Kesme Pensleri-Makasları Topuk Törpü Tende Nasır bıçağı) Ürünleri
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 100 mm. ..
100TL KDV Hariç: 100TL
Batık Tırnak Kesim Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile pedikürde batık tırnak kesimi için üretilmiştir. 120 mm. .. ..
220TL KDV Hariç: 220TL
Manikür Et Pensi
İthal, Paslanmaz çelik malzeme, kaliteli işçilik ile manikür için tırnak etleri kesimi için üretilmiş Et pensidir. ..
120TL KDV Hariç: 120TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür  Et Pensi
  Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.     Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür de et kesme pensi kullanımi için üretilmiştir.  Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 110 mm.   ..
750TL KDV Hariç: 750TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikür için et kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
390TL KDV Hariç: 390TL
Niegeloh Solingen TopInox Manikür Et ve Tırnak Makası Anti-allejik
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Manikürde et ve tırnak kesim makasıdır. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm ..
500TL KDV Hariç: 500TL
Niegeloh Solingen TopInox Tırnak ve Manikür Et Makası
Ergonomik bir tasarım ile mükemmel kullanım. Paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle elle monte edilmiş ve tek tek test edilmiştir. Nikelsiz ve sterilize edilebilir. Mükemmel bir kesim için.   Ergonomik, görsel ve işlev olarak tasarım harikası Alman Solingen firması Niegeloh firmasının üretimidir. Paslanmaz çelik ile üretilmiştir. 90 mm. ..
390TL KDV Hariç: 390TL
Rex Komedon Manikür Et Kaldıracı
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de et kesimi kolaylığı sağlamak üzere, tırnak etlerinin itimi ve kaldırılması işlevine istinaden üretilmişitir. ..
50TL KDV Hariç: 50TL
Rex Komedon Manikür Tırnak Altı Temizleyici
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de tırnak altı temizleme kolaylığı sağlamak üzere üretilmişitir. ..
50TL KDV Hariç: 50TL
Rex Komedon Manikür Tırnak Üstü Temizleyici
İthal, paslanmaz çelik malzeme, manikür de tırnak üstü köşelerde oluşan kütikülleri temizleme kolaylığı sağlamak üzere üretilmişitir. ..
25TL KDV Hariç: 25TL
Seki Edge Manikür (Et) Makası 300
Keserken endişelenecek istediğiniz son şey manikür için yaralama olması. Paslanmaz Çelik Kütikül için makaslar hassas parmak alanı ve diğer yüz alanlarda kullanılır . Makas güvenlik önlemleri ile yapılmasına rağmen, bu makas uzun süreli performans ve keskin paslanmaz çelik ile üretilmiştir.     Uzunluk: 108mm Ağırlık: 14g Made in Japan ..
80TL KDV Hariç: 80TL
Seki Edge Topuk Rendesi 805
Ürün hakkında   Ergonomik sap   Taşlama gücü için bile güvenli metal aşındırıcı   Topuk rendesini temizleme ve artıkları temizleme için sökülebilir kol     Ayrıntılar   Marka: Seki Edge Kategori: Ayak Bakımı Ürün numarası: SS-805 Boyutu: L84mm / 30g Malzemeler: Blade-Paslanmaz çelik Tutma kısmı Polipropilen plastik malzeme ..
300TL KDV Hariç: 300TL