Kategoriler

Meyve Bıçağı

Meyve Bıçağı
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Marob Bıçak
Gerçek AISI 420 paslanmaz çelikten kesici ağız içi taşlanmış, yüzeyleri polisaj ile parlatılmış bıçaklardır. Toksik değildir polipropilen malzeme plastik malzeme saplıdır. Sebze ve meyve kullanımı için idealdir. Kahverengi sapdır.     ..
180TL KDV Hariç: 180TL
Marob Bıçak
Gerçek AISI 420 paslanmaz çelikten kesici ağız içi taşlanmış, yüzeyleri polisaj ile parlatılmış bıçaklardır. Toksik değildir polipropilen malzeme plastik malzeme saplıdır. Sebze ve meyve kullanımı için idealdir. Kahverengi sapdır.    Bıçak kesici ağızı tırtıllı olup kolay kesim temin eder. Sap sarı renk. ..
245TL KDV Hariç: 245TL
Solingen Meyve Bıçağı
Almanya da, Solingen teknolisi ile üretilmiş Solingen meyve bıçağı olarak meyve kesimleri için zevk ile uzun yıllar kullanılacak ideal bıçaktır. Solingen meyve bıçağı, Alman, Solingen kalitesiile üretilen kaliteli çelik ve antibakteriyel plastik sap ile üretilmiştir. Hijyeniklik özelliklerine sahip olup kesici ağız ve plastik sap mikrop ve bakteri barındırmaz. Bileme için elverişlidir. 6 adet kutu içinde satılır. ( Fiyat 6 adet içindir.) Kırmızı veya siyah renk  mevcuttur. (talebiniz takdirinde renk tercihinizi belirtiniz.) ..
140TL KDV Hariç: 140TL
Solingen Meyve Bıçağı
Alman, Solingen meyve bıçakları 6 adet kutu ile satışa arz edilmiştir. Solingen meyve bıçakları siyah ve kırmızı renk plastik saplıdır. ..
140TL KDV Hariç: 140TL