Kategoriler

Veteriner İçin Hayvan Kırkma ve Tıraş Makinaları

Veteriner İçin Hayvan Kırkma ve Tıraş Makinaları

Our store offers over 50,000 various products and we are sure that you won't find any other store that will be able to beat the number and the quality of the premium fishing goods we deliver.

We sincerely hope that you'll enjoy browsing through our website and if you have questions concerning our products, shipping and other details - please feel free to contact our support service and our consultants would love to help you. Fishing is a great kind of activity that requires skills and we are glad to offer you best products that would enhance these skills.

Thanks for choosing us! Our company is a well-known leader of fishing supplies industry because we deliver best fishing tackles since 1975 and we know how to do our business well. We care about our customers and you'll feel you're in the right place the first second after you enter the door of our store.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Oster At İnek Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası
Oster Pro3000i profesyonel at, inek, kedi, köpek gibi hayvan traş makinası sınıfının en kaliteli ve güçlü şarj edilen bir ürün olup, at, inek, kedi, köpek yetiştiricileri, bakıcıları, kuaförleri ve veterinerleri için üretilmiş en son teknolojik bir hayvan traş makinasıdır. Oster Pro3000i hayvan traş makinası, şarj edilerek kullanılan bir üründür. Kısa zamanda şarj olur ve iki saat çalışır. Lithium-Ion Technology pil ile çalışmaktadır. Oster Pro3000i hayvan traş makinası, Oster hayvan traş makinalarında kullanılan tüm kesici ağızlar kullanılmaktadır. Oster Pro3000i hayvan traş &n..
18.940TL KDV Hariç: 18.940TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Home Grooming Kit
Amerikan, Oster firmasını küçük hayvanlar için ferdi kullanım hayvan traş makinası, Oster firmasının kendi Çin deki fabrikasında üretilen, fakat Amerika daki fabrikasında üretilen kesici ağızları kullanmaktadır. 220 volt,ile çalışan bir üründür. Kullanım CD. si mevcuttur. ..
2.500TL KDV Hariç: 2.500TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster Golden A5
Amerikan malı,Oster Golden A5 kedi,köpek hayvan traş makinası veterinerlerin ve hayvan bakıcılara ve üreticilere hayvan traşı için üretilmiştir. Oster Golden A5 veteriner ve hayvan kuaför traş makinası 220 volt ile 45 watt güç ile sınıfının en güçlü makinasıdır.Dakikada 2800-3000 devirlidir.İki hız kademesi mevcuttur.Hızlı ve yavaş devirle çalştırma imkanı mevcuttur. Oster Golden A5 hayvan traş makinası kesici ağızı çıkarılması ve takılması aparatı kolay ve pratik kesici ağız değişimi ve temizleme imkanı vermektedir. Oster Golden A5 hayvan traş makinası 0.25mm - 0.5mm ..
13.150TL KDV Hariç: 13.150TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster Golden A5 Comfort
Amerikan malı,Oster Golden A5 kedi,köpek hayvan traş makinası veterinerlerin ve hayvan bakıcılara ve üreticilere hayvan traşı için üretilmiştir. Oster Golden A5 veteriner ve hayvan kuaför traş makinası 220 volt ile 45 watt güç ile sınıfının en güçlü makinasıdır.Dakikada 2800-3000 devirlidir.İki hız kademesi mevcuttur.Hızlı ve yavaş devirle çalştırma imkanı mevcuttur. Oster Golden A5 hayvan traş makinası kesici ağızı çıkarılması ve takılması aparatı kolay ve pratik kesici ağız değişimi ve temizleme imkanı vermektedir. Oster Golden A5 Comfortmakina gövdesi elden kaymasın..
1.050TL KDV Hariç: 1.050TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster Golden A5 Tek Devir
Amerikan malı Oster Golden A5 hayvan traş makinası veteriner ve hayvan kuaförlerinin kullanımına özel dizayn edilip üretilmiştir. Oster Golden A5 hayvan traş makinsı 220 volt ile çalışan ve 45 watt güçlü bir üründür. Oster Golden A5 Hayvan traş makinası tek devirlidir. Kesici ağız takılması çıkarılması ve temizlenmesi,yağlanması kolaylığı sağlıyacak biçimde üretilmiştir. Oster Golden A5 hayvan traş makinası 0.25mm ile 13.5mm ya kadar değişik kalınlıklardaki kesici ağızları kullanıma müsaittir. ..
950TL KDV Hariç: 950TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster Golden A6 Slim 3 Devir
•Amerikan malı,Oster Golden A6 kedi,köpek traş makinası veterinerlerin ve hayvan bakıcıların ve üreticilerin hayvan traşı için üretilmiştir. •Oster Golden A6 veteriner ve hayvan kuaför traş makinası 220 volt ile 45 watt güç ile sınıfının en güçlü makinasıdır.Dakikada birinci kademede 3,100, ikinci kademede 3,600, üçüncü kademede 4,100 devir vermektedir. Üç hız kademesi mevcuttur.Hızlı, o •Oster Golden A6 hayvan traş makinası kesici ağızı çıkarılması ve takılması aparatı kolay ve pratik kesici ağız değişimi ve temizleme imkanı vermektedir. 3. metre 66 cm. lik kablosu ile raha..
15.250TL KDV Hariç: 15.250TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster Mark II
Oster Mark II hayvan  traş makinası Amerikan malı sınıfının en kaliteli ürünüdür. Oster Mark II hayvan traş makinası 220 volt ile çalışan 9 watt lık orjinal güçlü kapasitesi mevcuttur. Oster Mark II Hayvan  traş makinası muhteviyatında 5mm.lik kesici ağız mevcuttur. ..
5.080TL KDV Hariç: 5.080TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster Power Pro Ultra
Amerikan Oster PowerPro Ultra hayvan traş makinası. Oster PowerPro Ultra hayvan traş makinası sınıfının en güçlüsü. 3300 dakika devir. 220 volt adaptör-şarjlı pil ile kullanma imkanı. Oster PowerPro Ultra hayvan traş makinası 0,25mm.-0000 / size 40 kesici ağız promosyon verilmektedir. Oster PowerPro Ultra hayvan traş makinası 0.25 mm den 13 mm ye kadar olan kalınlılardaki kesici ağızları kullanabilmektedir. ..
7.000TL KDV Hariç: 7.000TL
Oster Kedi Köpek Hayvan Tıraş Makinası / Oster PowerMax
Amrikan Oster firmasının PowerMax hayvan traş makinası veteriner ve hayvan kuaförlerinin kullanımına uygun olarak Oster firmasının kendi Çin fabrikasında üretilen ve kesici ağızları Amerika da üretilen bir üründür. Oster PowerMax hayvan traş makinası 220 volt ile çalışan 45 watt güç üreten çift devirli bir üründür. Oster PowerMax hayvan traş makinası 0.25mm ile 13.5mm ye kadar değişik kalılıklardaki kesici ağız kullanımına uygun ve kesici ağızların kolay takılıp, çıkarılması, temizlenmesi, yağlanması, bakım işlemlerine uygun üretilmiştir. Oster PewerMax hayvan traş mak..
770TL KDV Hariç: 770TL
Oster Kedi Köpek Tıraş Makinası
Oster Mini Trimmer kedi, köpek, traşı için pratik ve düzeltmelerde kullanılmak üzere kullanıcılara sunulmauştur. Oster Mini Trimmer bir adet kalem pil ile çalışmaktadır. Oster Mini Trimmer ergomik ve kullanımı pratikdir.  ..
350TL KDV Hariç: 350TL