Kategoriler

Mercury Cep Çakısı

Mercury Cep Çakısı
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Mercury Kamp Çakısı 992 5A
İtalyan Merecury firmasının üretimi kamp çakısıdır.   Üç adet paslanmaz çelik kamp sofra 5 aletlerle ayarlayın. 18/8 paslanmaz çelik çatal kaşık ve. Kırmızı anotlamak "Anticorodal" hafif alüminyum alaşım kolu. Mavi kılıf ile tam değil.   Bileşim: - çatal - kaşık - bıçak - Can açıcı - Entegre yassı tornavida ile kapak açıcı   Boyutlar: 9 cm. katlanmış   Eğer doğa aracılığıyla yürüyüşleri sırasında sırt çantası içinde her zaman el altında küçük bir alanda ne gerek tüm. Techincal özellikleri: Araçlar: - Mal..
385TL KDV Hariç: 385TL
Mercury Kamp Çakısı 992 5C
İtalyan Mercury firmasını üretimi kamp çakısıdır.   Üç adet paslanmaz çelik kamp sofra 5 aletlerle ayarlayın. 18/8 paslanmaz çelik çatal kaşık ve. Kamufle renk saplı.   Bileşim: - çatal - kaşık - bıçak - Can açıcı - Entegre yassı tornavida ile kapak açıcı   Boyutlar: 9 cm. katlanmış   Eğer doğa aracılığıyla yürüyüşleri sırasında sırt çantası içinde her zaman el altında küçük bir alanda ne gerek tüm. Techincal özellikleri: Araçlar: - Malzeme: Paslanmaz çelik - Sertlik: 54-55 HRc - Kalınlığı: mm. 2..
1.400TL KDV Hariç: 1.400TL
Mercury Çakı 991 6A
6 paslanmaz çelik çok amaçlı katlanır çakı, bir halka ile sağlanır "Anticorodal" kırmızı anodize alüminyum hafif alaşım sap. Tüm bileşenleri yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve ana bıçak çok iyi bir kesme kenarı vardır.   Bileşim: - bıçak - Düz tornavida ile kapak açıcı - sıkacak - tirbuşon - Pim bıçak - Can açıcı   Boyutlar: 80 mm. uzunluğu, kapalı.   Techincal özellikleri: Araçlar: - Malzeme: Paslanmaz çelik Z50CD15 - Sertlik: 54-55 HRc - Kalınlığı: mm. 2.5 - Uzunluk: cm. 6 - Yüzey k..
690TL KDV Hariç: 690TL
Mercury Çakı 991 6C
6 paslanmaz çelik çakı katlama Çok amaçlı bir halka ile sağlanır "Anticorodal" kamuflaj yüceltilmiş alüminyum hafif alaşım sap. Tüm bileşenleri yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve ana bıçak çok iyi bir kesme kenarı vardır.   Bileşim: - bıçak - Düz tornavida ile kapak açıcı - sıkacak - tirbuşon - Pim bıçak - Can açıcı   Boyutlar: 80 mm. uzunluğu, kapalı.   Techincal özellikleri: Araçlar: - Malzeme: Paslanmaz çelik Z50CD15 - Sertlik: 54-55 HRc - Kalınlığı: mm. 2.5 - Uzunluk: cm. 6 - Yüze..
730TL KDV Hariç: 730TL